KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14193450
nr 1419 3450
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Hässjor. Signerad, daterad -88. Blandteknik, bildmått: 22x30, yttermått inklusive ram: 37x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:57:19
20/9 19:49:52
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu